Sektörünüzü bize taşıyın

Sektörler

Ticari binalar ve ofislere sunduğumuz teklifler ile, enerji ve bina yönetim sistemleri, yeşil binalar, yenilenebilir enerji, güç dağıtımı alanlarında geniş ve etkin çözümler sunar performans seviyesini iyileştirmenize, hizmet kalitesini zenginleştirmenize ve güvenlik standartlarını artırmanıza yardımcı olmaktayız.

Hastanelerde enerji sürekliliği öneminin farkındayız ve bunun için enerji yönetim sistemleri, güç dağıtımı alanlarında geniş ve etkin çözümler sunarak performans seviyesini iyileştirilmesine , hizmet kalitesini zenginleştirmenize ve güvenlik standartlarını artırmanıza yardımcı olur ve sürdürülebilir enerji ve enerji verimliliği ile işletme şartlarını en üst düzeye taşımanıza yardımcı oluruz.

Endüstriyel tesislerde üretim sürekliliğinin sağlanması ve ürün kaybının en az düzeyde tutulması için kaliteli enerji sürekliliği birinci önceliktir. Bunun için işletmenizde güç dağıtım ve güç kalite sistemleri için en üst düzeyde güvenlik ve verimlilikle üretim yapıyor ve bu çözümleri müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Enerji izleme çözümlerimiz ile ürün maliyetlerinizi en aza indirmenizi ve hedefleriz. İşletme sürekliliğiniz için IEC 61439-1/2 Standartlarına 6300 A Form4B 100 kA’ e kadar ürünleri sizler için tasarlıyoruz ve üretiyoruz.

Çimento Üretim Tesisleri, Metal üretim Tesisleri ve Maden Tesislerinde gibi Enerji maliyetlerinin, Enerji güvenliğinin ve en önemli olduğu sektöründe enerjinin sürekliliğini sağlamak ve birim ürün maliyetini minimum indirmek için çözümler sunarak. Daha az tüketerek, daha kesintisiz ve güvenli çalışmayı sağlayan proses kontrol; enerji dağıtım ve motor kontrol çözümleri sunuyor, saha servis çözümlerimizle proses sürekliliğini sağlıyoruz.

Hızla azalan fosil enerji kaynaklarına yerine geçecek olan Yenilenebilir Enerji için alternatif çözümler sunuyoruz. Rüzgar Enerji Santralleri, Güneş Enerji Santralleri, Hidroelktrik Santralleri Biogaz Enerji santralleri Güç toplamla , Güç dağıtım ve Motor Kontrol(MCC) pano çözümlerimizde üretilen enerjinin kesintisiz olarak şebekeye bağlanması için deneyimlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.
2023 © . All Right Reserved